Untitled Document

  • shqip
  • English
  • Italian
  • French

Teater Kame: nje parajse e rralle

kenaqesi e vertet ne nje vend te quajtur natyre...

Vileta te tipit ``Chalet``

punuar me dru dhe te mobiluara me stil

Aty ku natyra zbukuron cdo qoshe

eja dhe mahnitu...

Paketa dhe Oferta

Oferta te pakrahasueshme!

Evente Sociale

Kjo eshte paketa e 2 nga 3

Qe endrrat tuaja te behen realitet perdoreni kete mundesi te arte.

Organizoni eventet tuaja ne Resort Teater Kame dhe cdo pjesemarres do te ngelet i mahnitur, do te mund te perdorni nje nga ambjentet me te bukura qe natyra ka krijuar.

Mos u mendo gjate

SHIKO ME SHUME

Resort Kame

Komoditet ne zemer te natyres.

Vileta Kadri Roshi

Viletat Chalet, ju ofrojne nje komoditet mahnites. Çdo gje qe Ju deshironi.

  • 24-Sherbim dhome
  • Frigo Bar
  • Kasaforte
  • TV me satelit
  • Akses ne Internet

Ne ju ofrojmekomoditet dhe luks me nje çmim konkurues.

SHIKO ME SHUME

Pershtypjet

Disa pershtypje nga klientet tane.

Teater Kame ka nje ambjent te mrekullueshem dhe shplodhes. Ushqimi dhe sherbimi jane ne lartesine e duhur, Viletat te kompletuar dhe te pastra. Nje mikpritje dhe staf i kulturuar. Kenaqesi te kalosh nje fundjave te tille shplodhese.
Altin Celmeta - Tirane
Resort Kame eshte nje mrekulli. Nje ambjent i kompletuar. Pishina dhe ambjenti per rreth i paster dhe i mirembajtur. Mundesi te shumta argetimi si per te rritur dhe per femije. Dua te jetoj aty gjate gjithe kohes. E dashuroj Teater Kame!
Albana Cerriku - Tirane
Organizim perfekt, gatim cilësor dhe shërbim i përkryer. Kam kaluar festen e ditelindjes time me te bukur ndonjehere. Ju falenderojme shume per cdo gje. Do te jeni zgjedhja jone e pare ne cdo organizim familjare dhe shoqeror.
Rediona - Tirane

Vendodhja

Resorti ndodhet ne zemer te bukurise natyrore!

Teater Kame ndodhet vetem 20 km larg Tiranes rreze pishave te kodrinave te Ibes e buze lumit Erzen.
SHIKO ME SHUME

Historia

Mesoni me shume per historine e nje vendi madheshtore!

Resort Teater Kame lindi ne vitin 2005 si deshire dhe ide e regjisorit Gezim Kame per nje skene teatrale te pavarur,
SHIKO ME SHUME

Sherbime Tjera

Pishine, Peshkim, Golf dhe Tenis...

Ju ftojme te perfitoni nga sherbimet tona dhe ti jepni jetes tuaj me shume kenaqesi dhe delir!
SHIKO ME SHUME

Stafi i TK

Stafi mikprites do ta beje diten tuaj me te kendshme!

Njerez profesioniste qe e dashurojne punen qe bejne dhe vendin ku punojne. Jemi nje skuader!
SHIKO ME SHUME